Wypożyczalnia samochodów Łotwa

Tania wypożyczalnia na Łotwie pozwoli Ci skorzystać podczas podroży z najbardziej wygodnego środka komunikacji – samochodu – nawet jeśli Twój wóz musiał zostać pod domem z jakiegoś powodu.

Łotwa oferuje wiele możliwości wynajmu samochodów – możesz więc dobrać parametry samochodu do swoich potrzeb bez względu na to czy podróżujesz z rodziną i potrzebujesz większej ilości miejsc w aucie, czy liczy się dla ciebie przede wszystkim cena i zależy Ci na niskich kosztach, czy w końcu oczekujesz luksusu i najlepszych osiągów, bo Twoja natura nie znosi przeciętności. Wszystkie te potrzeby spełnisz wybierając auta z oferty wypożyczalni samochodów na Łotwie.

Wystarczy, że z menu wybierzesz miasto, które Cię interesuje lub skorzystasz z najlepszych naszym zdaniem ofert wyróżnionych na stronie.

Łotwa w pigułce

Oficjalna nazwa Republika Łotewska
Ustrój Republika parlamentarna
Stolica Ryga
Używane języki łotewski, rosyjski
Waluta łat (LVL), 1 LVL = 100 santimów
Ludność 2 231 503
Powierzchnia kraju 64 589 km²
Ważne telefony pomoc turystom 22033000, numer alarmowy 112
Dokumenty paszport lub dowód osobisty
Klimat morski
Kultura kraj wielonarodowościowy i wielowyznaniow; Uwaga: palenie i spożywanie alkoholu bądź posiadanie alkoholu w otwartych opakowaniach w miejscach publicznych jest zabronione
Bezpieczeństwo nie ma podwyższonego zagro­żenia przestępczością

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin