Wypożyczalnia samochodów Argentyna

Wyjazd do Argentyny to świetna okazja by po raz pierwszy skorzystać z wypożyczalni samochodów. Jeśli do tej pory tego nie robiłeś, to może wreszcie warto przekonać się na własnej skórze jak wielką wygodę i niezależność daje samochód podczas wakacji, czy służbowego wyjazdu.

Co ważne podczas wizyty w dużych miastach w Argentynie, jeśli wiesz, że będziesz musiał dużo się przemieszczać po aglomeracji koniecznie zdecyduj się na wynajem samochodu w wypożyczalni, bo będzie to kosztowało znacznie mniej niż taksówki. Uwaga! W niektórych miejscach dojazd z lotniska do miasta i z powrotem taksówką przekroczy koszt wypożyczania auta na kilka dni pobytu.

Tanie wypożyczalnie samochodów w Argentynie to świetna oferta dla Ciebie!

Argentyna w pigułce

Oficjalna nazwa Republika Argentyńska
Ustrój Republika
Stolica Buenos Aires
Używane języki hiszpański (urzędowy)
Waluta peso argentyńskie ARS
Ludność 40 677 000
Powierzchnia kraju 2 766 890 km2
Ważne telefony Ambasada RP, Buenos Aires,tel. (0-05411) 4802-96-81/2
Dokumenty paszport, bilet powrotny, środki na pokrycie pobytu
Klimat przeważnie umiarkowany; suchy na południowym wschodzie; subpolarny na południowym zachodzie
Kultura Kultura i sztuka argentyńska jest silnie zakorzeniona w tradycji europejskiej. Ukształtowała się pod wpływem licznie przybyłych tu emigrantów ze “Starego Świata"; Religią państwową jest katolicyzm, ale powszechne są ludowe wierzenia, jak spirytualizm i kult zmarłych.
Bezpieczeństwo Argentyna zaliczana jest do najbezpieczniejszych krajów w Ameryce Południowej, ale kradzieże i włamania zdarzają się często

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin