Wypożyczalnia samochodów Australia

Australia - ojczyzna kangurówFot. Dreamstime

Australia to świetne miejsce na wypoczynek. Jednak udany urlop to nie tylko dobrej jakości hotel czy moc atrakcji – o tym decyduje także komfort podróżowania i zwiedzania. I tu pojawia się opcja wypożyczalni samochodów w Australii. Niskie koszty powodują, że takie rozwiązanie doskonale się sprawdzi nawet podczas dłuższych wyjazdów do Australii zapewniając mobilność i uniezależniając od publicznej komunikacji.

Bez pośpiechu, samodzielnie decydując o trasie i co najważniejsze wygodnie można w ten sposób poznać wszystkie atrakcje w Australii Wypożyczenia samochodu to świetna opcja na wakacyjny wyjazd, jeśli nie dysponuje się własnym autem, ale także w momencie, kiedy samochód musiał z jakichś powodów zostać pod domem.

Skorzystaj z taniej wypożyczalni samochodów w w Australii już dziś!

Australia w pigułce

Oficjalna nazwa Związek Australijski
Ustrój Federacja demokratyczna uznająca zwierzchność monarchy brytyjskiego
Stolica Canberra
Używane języki angielski
Waluta Dolar australijski AUD
Ludność 20 090 437
Powierzchnia kraju 7 686 850 km2
Ważne telefony Ambasada RP w Canberze, 0-061 2 6272-1000
Dokumenty wiza, paszport
Klimat zwrotnikowy suchy, pustynny w głębi kontynentu, morski na wybrzeżach, równikowy na północy
Kultura Australia to miejsce gdzie myślenie zachodniego społeczeństwa spotyka się z pierwotnymi wierzeniami i kulturą Aborygenów.
Bezpieczeństwo Zagrożenie przestępczością jest niewielkie, należy uważać jedynie na dzikie zwierzęta i pilnować zapasów wody na pustyni

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin