Wypożyczalnia samochodów Brazylia

Tania wypożyczalnia w Brazylii pozwoli Ci skorzystać podczas podroży z najbardziej wygodnego środka komunikacji – samochodu – nawet jeśli Twój wóz musiał zostać pod domem z jakiegoś powodu.

Brazylia oferuje wiele możliwości wynajmu samochodów – możesz więc dobrać parametry samochodu do swoich potrzeb bez względu na to czy podróżujesz z rodziną i potrzebujesz większej ilości miejsc w aucie, czy liczy się dla ciebie przede wszystkim cena i zależy Ci na niskich kosztach, czy w końcu oczekujesz luksusu i najlepszych osiągów, bo Twoja natura nie znosi przeciętności. Wszystkie te potrzeby spełnisz wybierając auta z oferty wypożyczalni samochodów w Brazylii.

Wystarczy, że z menu wybierzesz miasto, które Cię interesuje lub skorzystasz z najlepszych naszym zdaniem ofert wyróżnionych na stronie.

Brazylia w pigułce

Oficjalna nazwa Federacyjna Republika Brazylii
Ustrój Republika federacyjna
Stolica Brasilia
Używane języki portugalski
Waluta real brazylijski BRL
Ludność 181 991 737
Powierzchnia kraju 8 511 965 km2
Ważne telefony Ampasada RP w Brasilii, 0-055 61 3443-34-38
Dokumenty paszport, bilet powrotny, środki na pokrycie pobytu, karta wjazdu
Klimat równikowy i podrównikowy
Kultura Kraj latynoski,kuchnia wspaniała, ludzie radośni i przyjaźni, każdy dzień jest dla nich świętem. Tutejszy karnawał przyciąga turystów z całego świata.
Bezpieczeństwo W dużych miastach zachować należy szczególną ostrożność, bo zagrożenie przestępstwami pospolitymi jest duże. Należy unikać samotnych spacerów po zmroku, niebezpiecznych dzielnic, ostentacyjnego pokazywania zamożności, dokumenty i kosztowności lepiej zdeponować w sejfach hotelowych

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin