Wypożyczalnia samochodów Chiny

Wielki Mur ChińskiFot. sxc.hu

Wyjazd biznesowy do Chin? A może odwiedzasz znajomych i rodzinę? Albo zdecydowałeś się na turystyczny wyjazd do Chin?

Niezależnie od powodów wyjazdu mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, w momencie, kiedy już tam będziesz – wypożyczalnia samochodów w Chinach! Dzięki temu będziesz mógł bez przeszkód się przemieszczać wygodnie i komfortowo.

Pobyt w Chinach zapewni Ci wspaniałe wspomnienia, a niski koszty wynajmu auta w wypożyczalni samochodów nie zrujnuje Twojego portfela.

Zarezerwuj auto już dziś w jednej z wypożyczalni samochodów w Chinach! Podczas pobytu z pewnością docenisz wygodę tego rozwiązania.

Chiny w pigułce

Oficjalna nazwa Chińska Republika Ludowa
Ustrój Komunizm
Stolica Pekin
Używane języki chiński
Waluta China New Yuan CNY
Ludność 1 306 313 812
Powierzchnia kraju 9 596 960 km2
Ważne telefony Ambasada RP w Pekinie, +8610 6532-1235
Dokumenty wiza, paszport, bilet powrotny (turyści indywidualni)
Klimat Klimat umiarkowany na północy, centrum i wschód kraju - podzwrotnikowy suchy, południe - podzwrotnikowy wilgotny
Kultura Chiny to kraj niezwykłej kultury gdzie buddyjska religia przeplata się z komunistyczną propagandą, a najnowocześniejsze budynki powstają w sąsiedztwie skrajnej biedy. Wiele wieków historii i niepowtarzalne zabytki wznoszone z rozmachem godnym wielkiego imperium na pewno nikogo nie rozczarują.
Bezpieczeństwo Przestępczość jest niska, jednak w tłocznych miejscach pełnych turystów należy uważać na kieszonkowców, zdarzają się też wyłudzenia

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin