Wypożyczalnia samochodów Dania

Wybierz najlepszy samochód dla siebie! Wybierz auto, które najbardziej Ci odpowiada z bogatej i różnorodnej oferty wypożyczalni samochodów w Danii. Na pewno uda Ci się dopasować ofertę do swoich potrzeb, ponieważ do wyboru masz bardzo wiele typów aut w różnych cenach. Począwszy o niewielkich miejskich samochodów idealnych na city break w Danii, poprzez rodzinne samochody typu van, gdzie zmieści się cała rodzina i wszystkie bagaże podczas urlopu w Danii aż po luksusowe auta SUV, które pokażą Twoją klasę podczas biznesowych spotkań w Danii.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz to co będzie najlepsze dla Ciebie. Jeśli wybierasz się do Danii, nie zapomnij zadbać o swoją wygodę i zarezerwować samochodu w wypożyczalni już dziś.

Dania w pigułce

Oficjalna nazwa Królestwo Danii
Ustrój Monarchia parlamentarna
Stolica Kopenhaga
Używane języki duński, angielski
Waluta korona duńska (DKK), 1 DKK = 100 öre
Ludność 5,5 mln
Powierzchnia kraju 43 094 km²
Ważne telefony Ambasada RP w Hellerup, tel. +45 39 46 77 00
Dokumenty paszport lub dowód osobisty
Klimat umiarkowany, wilgotny i pochmurny; łagodne, wietrzne zimy i chłodne lata
Kultura Dania balansuje pomiędzy kontynentem a Skandynawią. Można w niej znaleźć cechy charakterystyczne dla obu, dzięki temu posiada własną specyfikę.Społeczeństwo jest dobrze zorganizowane, ale niezbyt zbiurokratyzowane.
Bezpieczeństwo Dania jest krajem bezpiecznym dla cudzoziemców. Zagrożenie przestępczością jest niewielkie.

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin