Wypożyczalnia samochodów Egipt

Piramidy w GizieFot. Dreamstime

Wyjazd biznesowy do Egiptu? A może odwiedzasz znajomych i rodzinę? Albo zdecydowałeś się na turystyczny wyjazd do Egiptu?

Niezależnie od powodów wyjazdu mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, w momencie, kiedy już tam będziesz – wypożyczalnia samochodów w Egipcie! Dzięki temu będziesz mógł bez przeszkód się przemieszczać wygodnie i komfortowo.

Pobyt w Egipcie zapewni Ci wspaniałe wspomnienia, a niski koszty wynajmu auta w wypożyczalni samochodów nie zrujnuje Twojego portfela.

Zarezerwuj auto już dziś w jednej z wypożyczalni samochodów w Egipcie! Podczas pobytu z pewnością docenisz wygodę tego rozwiązania.

Egipt w pigułce

Oficjalna nazwa Arabska Republika Egiptu
Ustrój republika
Stolica Kair
Używane języki arabski, francuski, angielski
Waluta funt egipski (EGP), 1 EGP = 100 piastrów
Ludność 81 714 000
Powierzchnia kraju 1 001 450 km²
Ważne telefony
Dokumenty paszport ważny 6 miesięcy i wiza (można ją nabyć na lotnisku)
Klimat pustynny; gorące, suche lata, łagodne zimy
Kultura W Egipcie nie obowiązują szczególne ry­go­ry obyczajowe, ale Egipcjanie uznawani są za najbardziej religijny naród świata. Należy więc zwrócić uwagę na ubiór. Noszenie poza rejonami turystycznymi krótkich spódnic, szortów i strojów plażowych jest uznawane za niestosowne. Egipcjanie są ludźmi niezwykle serdecznymi i mają pogodne usposobienie. Każdy przybysz jest tu niezwykle ciepło witany przyjaznym: Welcome, my friend!
Bezpieczeństwo Egipt jest krajem zasadniczo bardzo bezpiecznym. Można się po nim swobodnie poruszać, policja jest obecna w bardzo wielu miejscach.

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin