Wypożyczalnia samochodów Filipiny

Wyjazd biznesowy na Filipiny? A może odwiedzasz znajomych i rodzinę? Albo zdecydowałeś się na turystyczny wyjazd na Filipiny?

Niezależnie od powodów wyjazdu mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, w momencie, kiedy już tam będziesz – wypożyczalnia samochodów na Filipinach! Dzięki temu będziesz mógł bez przeszkód się przemieszczać wygodnie i komfortowo.

Pobyt na Filipinach zapewni Ci wspaniałe wspomnienia, a niski koszty wynajmu auta w wypożyczalni samochodów nie zrujnuje Twojego portfela.

Zarezerwuj auto już dziś w jednej z wypożyczalni samochodów na Filipinach! Podczas pobytu z pewnością docenisz wygodę tego rozwiązania.

Filipiny w pigułce

Oficjalna nazwa Republika Filipin
Ustrój Republika
Stolica Manila
Używane języki tagalog, angielski, hiszpański
Waluta peso filipińskie (PHP)
Ludność 92 681 000
Powierzchnia kraju 300 000 km²
Ważne telefony Konsulat RP w Manili: (0-063) 527-15-82, Policja: 166, Straż Pożarna: 160, Pogotowie ratunkowe: 117
Dokumenty Obywatele polscy nie muszą posiadać wizy pobytowej, o ile ich wizyta na Filipinach nie będzie dłuższa niż 21 dni. Trzeba wówczas jednak mimo wszystko okazać bilety podróżny i środki utrzymania wystarczające na pobyt. Dłuższy pobyt wymaga wystąpienia z wnioskiem o wizę.
Klimat Na Filipinach panuje klimat tropikalny. Jest tu gorąco, a powietrze odznacza się wysoką wilgotnością. W trakcie roku nie występują jednak wielkie wahania temperatury.
Kultura Filipińczycy są bardzo mili, pomocni i gościnni. Nie zawsze dotrzymują słowa, a umawiając się z nimi na konkretną godzinę trzeba przygotować się na normalny w kraju problem z punktualnością.
Bezpieczeństwo Największym zagrożeniem na Filipinach są kieszonkowcy i drobni złodzieje. W dużych ośrodkach bardzo wielu jest żebraków. Zaleca się chowanie wartościowych rzeczy i dużą uwagę. Warto także uważać na przyjmowany w klubach poczęstunek.

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin