Wypożyczalnia samochodów Grecja

Starożytne świątynie w GrecjiFot. SXC

Grecja to świetne miejsce na spędzenie urlopu – niezwykła kultura, ciekawe tradycje i smaczna kuchnia, a na dodatek liczne zabytki i atrakcje powodują, że nie można się tu nudzić. Obecnie też współpraca międzynarodowa na linii Polska – Grecja rozwija się coraz lepiej, zatem kraj ten jest także coraz częstszym kierunkiem podróży biznesowych.

Grecja oferuje tanie wypożyczalnie samochodów i wiele różnorodnych opcji, które pozwolą korzystać z samochodu podczas pobytu i zwiedzania okolicy. Bez względu na to czy wyjazd do Grecji interesuje Cię ze względów turystycznych, biznesowych czy rodzinnych wypożyczenie samochodu okaże się pomocne.

Nasza wyszukiwarka wypożyczalni aut pozwoli znaleźć oferty w najlepszych cenach w okolicy, która Cię interesuje. Wypożyczalnia samochodów w Grecji to właśnie to czego potrzebujesz! Pamiętaj żeby już podczas planowania wyjazdu do Grecji zapewnić sobie transport na miejscu – wypożyczalnia samochodów to po prostu najlepsze rozwiązanie jeśli liczy się dla Ciebie komfort i wygoda.

Grecja w pigułce

Oficjalna nazwa Republika Grecka
Ustrój republika parlamentarna
Stolica Ateny
Używane języki grecki
Waluta euro (EUR)
Ludność 11 216 708
Powierzchnia kraju 131 940 km²
Ważne telefony Telefony alarmowe: policja - 100, pogotowie ratunkowe - 161, straż pożarna - 191, Ambasada RP w Atenach, tel. (00-30) 210 677 82 60
Dokumenty paszport lub dowód osobisty
Klimat umiarkowany; łagodne, deszczowe zimy; gorące, suche lata
Kultura religia - prawosławie
Bezpieczeństwo jest w miarę bezpiecznie, nie należy zostawiać bez nadzoru rzeczy osobistych szczególnie na plażach

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin