Wypożyczalnia samochodów Gruzja

Tania wypożyczalnia w Gruzji pozwoli Ci skorzystać podczas podroży z najbardziej wygodnego środka komunikacji – samochodu – nawet jeśli Twój wóz musiał zostać pod domem z jakiegoś powodu.

Gruzja oferuje wiele możliwości wynajmu samochodów – możesz więc dobrać parametry samochodu do swoich potrzeb bez względu na to czy podróżujesz z rodziną i potrzebujesz większej ilości miejsc w aucie, czy liczy się dla ciebie przede wszystkim cena i zależy Ci na niskich kosztach, czy w końcu oczekujesz luksusu i najlepszych osiągów, bo Twoja natura nie znosi przeciętności. Wszystkie te potrzeby spełnisz wybierając auta z oferty wypożyczalni samochodów w Gruzji.

Wystarczy, że z menu wybierzesz miasto, które Cię interesuje lub skorzystasz z najlepszych naszym zdaniem ofert wyróżnionych na stronie.

Gruzja w pigułce

Oficjalna nazwa Gruzja
Ustrój republika prezydencka
Stolica Tbilisi
Używane języki gruziński, rosyjski
Waluta lari (GEL), 1 GEL = 100 tetri
Ludność 4 630 841
Powierzchnia kraju 69 700 km²
Ważne telefony Ambasada RP (+ 995 32) 92 03 98
Dokumenty paszport ważny 6 miesięcy
Klimat klimat podzwrotnikowy: ciepły i przyjemny; na wybrzeżu przypominający śródziemnomorski
Kultura Gruzja to kraj wielonarodowościowy i zarazem wielowyznaniowy.
Bezpieczeństwo Po konflikcie zbrojnym w 2008 r. poziom bezpieczeństwa w Gruzji uległ ogólnemu pogorszeniu. Poziom bezpieczeństwa na obszarach sąsiadujących z Abchazją i Osetią Płd. pozostaje niski

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin