Wypożyczalnia samochodów Hiszpania

Korrida to sport narodowy w HiszpaniiFot. SXC

Wyjazd do Hiszpanii to świetna okazja by po raz pierwszy skorzystać z wypożyczalni samochodów. Jeśli do tej pory tego nie robiłeś, to może wreszcie warto przekonać się na własnej skórze jak wielką wygodę i niezależność daje samochód podczas wakacji, czy służbowego wyjazdu.

Co ważne podczas wizyty w dużych miastach w Hiszpanii, jeśli wiesz, że będziesz musiał dużo się przemieszczać po aglomeracji koniecznie zdecyduj się na wynajem samochodu w wypożyczalni, bo będzie to kosztowało znacznie mniej niż taksówki. Uwaga! W niektórych miejscach dojazd z lotniska do miasta i z powrotem taksówką przekroczy koszt wypożyczania auta na kilka dni pobytu.

Tanie wypożyczalnie samochodów w Hiszpanii to świetna oferta dla Ciebie!

Hiszpania w pigułce

Oficjalna nazwa Królestwo Hiszpanii
Ustrój Monarchia konstytucyjna
Stolica Madryt
Używane języki hiszpański
Waluta euro (EUR)
Ludność 46 661 950
Powierzchnia kraju 504 645 km²
Ważne telefony Ambasada RP: (+34) 913 736 605, Policja: 091, Straż Pożarna: 080, Pogotowie Ratunkowe: 061
Dokumenty Od czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej podróży do Hiszpanii wystarczy wylegitymować się paszportem lub dowodem osobistym.
Klimat Hiszpania jest słonecznym, ciepłym krajem idealnym na wakacyjny odpoczynek.
Kultura Hiszpanie uwielbiają dobrą zabawę do późnych godzin nocnych. Kluby i dyskoteki w atrakcyjnych turystycznie miastach zawsze są pełne. Hiszpania jest również ojczyzną siesty. Nie wolno zapominać o tym, że Hiszpanie są bardzo religijnym narodem.
Bezpieczeństwo Turyści powinni uważać szczególnie na kieszonkowców i złodziei. Hiszpania jest także narażona na ataki terrorystyczne, co pokazały ostatnie lata. Wciąż dużym zagrożeniem jest działalność organizacji ETA, walczącą o niezależność kraju Basków.

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin