Wypożyczalnia samochodów Holandia

Słynne holenderskie wiatrakiFot. SXC

Holandia to świetne miejsce na wypoczynek. Jednak udany urlop to nie tylko dobrej jakości hotel czy moc atrakcji – o tym decyduje także komfort podróżowania i zwiedzania. I tu pojawia się opcja wypożyczalni samochodów w Holandii. Niskie koszty powodują, że takie rozwiązanie doskonale się sprawdzi nawet podczas dłuższych wyjazdów do Holandii zapewniając mobilność i uniezależniając od publicznej komunikacji.

Bez pośpiechu, samodzielnie decydując o trasie i co najważniejsze wygodnie można w ten sposób poznać wszystkie atrakcje w Holandii Wypożyczenia samochodu to świetna opcja na wakacyjny wyjazd, jeśli nie dysponuje się własnym autem, ale także w momencie, kiedy samochód musiał z jakichś powodów zostać pod domem.

Skorzystaj z taniej wypożyczalni samochodów w Holandii już dziś!

Holandia w pigułce

Oficjalna nazwa Królestwo Niderlandów (Koninkrijk der Nederlanden)
Ustrój Monarchia konstytucyjna
Stolica Amsterdam
Używane języki niderlandzki, fryzyjski
Waluta euro (EUR)
Ludność 16 509 303
Powierzchnia kraju 41 526 km²
Ważne telefony Ambasada RP: +31 (0)70 7990 100, telefon alarmowy: 112
Dokumenty Od czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej zniesiono konieczność spełnienia dodatkowych wymogów przy podróży do Holandii. Aktualnie wystarczy wylegitymować się paszportem lub dowodem osobistym.
Klimat Holandia charakteryzuje się klimatem umiarkowanym. W lecie nie ma tutaj męczących upałów, a zimy nie są przesadnie chłodne. Zdecydowanie cieplej jest na południu kraju.
Kultura Holendrzy uchodzą za niezwykle tolerancyjną nację. Nowinki liberalne zwykle mają korzenie właśnie w Holandii. Legalne jest posiadanie miękkich narkotyków. W 2001 roku prawnie uznano natomiast możliwość zawierania homoseksualnych związków małżeńskich. Holendrzy praktykują zdrowy styl życia. Najpopularniejszym środkiem transportu jest... rower.
Bezpieczeństwo Zagrożenie przestępczością w Holandii jest niewielkie, a turyści rzadko padają ofiarą kryminalistów.

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin