Wypożyczalnia samochodów Islandia

Islandia to świetne miejsce na spędzenie urlopu – niezwykła kultura, ciekawe tradycje i smaczna kuchnia, a na dodatek liczne zabytki i atrakcje powodują, że nie można się tu nudzić. Obecnie też współpraca międzynarodowa na linii Polska – Islandia rozwija się coraz lepiej, zatem kraj ten jest także coraz częstszym kierunkiem podróży biznesowych.

Islandia oferuje tanie wypożyczalnie samochodów i wiele różnorodnych opcji, które pozwolą korzystać z samochodu podczas pobytu i zwiedzania okolicy. Bez względu na to czy wyjazd na Islandie interesuje Cię ze względów turystycznych, biznesowych czy rodzinnych wypożyczenie samochodu okaże się pomocne.

Nasza wyszukiwarka wypożyczalni aut pozwoli znaleźć oferty w najlepszych cenach w okolicy, która Cię interesuje. Wypożyczalnia samochodów na Islandii to właśnie to czego potrzebujesz! Pamiętaj żeby już podczas planowania wyjazdu na Islandie zapewnić sobie transport na miejscu – wypożyczalnia samochodów to po prostu najlepsze rozwiązanie jeśli liczy się dla Ciebie komfort i wygoda.

Islandia w pigułce

Oficjalna nazwa Republika Islandii
Ustrój republika konstytucyjna
Stolica Reykjavík
Używane języki islandzki, angielski
Waluta korona islandzka (ISK)1 ISK = 100 aurar
Ludność 306 694
Powierzchnia kraju 103 125 km²
Ważne telefony Ambasada RP w Norwegii (obejmuje też Islandię) (0-04724) 110 850, numer alarmowy - 112
Dokumenty paszport lub dowód osobisty
Klimat umiarkowany; łagodzony przez Prąd Zatokowy; łagodne, wietrzne zimy; wilgotne, chłodne lata
Kultura Mieszkańcy są bardzo mili i pomocni.Islandzkie sagi są największym literackim osiągnięciem tego kraju
Bezpieczeństwo Islandia jest krajem bezpiecznym, w którym nie istnieje szczególne zagrożenie przestępczością.

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin