Wypożyczalnia samochodów Kenia

Kenia to świetne miejsce na spędzenie urlopu – niezwykła kultura, ciekawe tradycje i smaczna kuchnia, a na dodatek liczne zabytki i atrakcje powodują, że nie można się tu nudzić. Obecnie też współpraca międzynarodowa na linii Polska – Kenia rozwija się coraz lepiej, zatem kraj ten jest także coraz częstszym kierunkiem podróży biznesowych.

Kenia oferuje tanie wypożyczalnie samochodów i wiele różnorodnych opcji, które pozwolą korzystać z samochodu podczas pobytu i zwiedzania okolicy. Bez względu na to czy wyjazd do Kenii interesuje Cię ze względów turystycznych, biznesowych czy rodzinnych wypożyczenie samochodu okaże się pomocne.

Nasza wyszukiwarka wypożyczalni aut pozwoli znaleźć oferty w najlepszych cenach w okolicy, która Cię interesuje. Wypożyczalnia samochodów w Kenii to właśnie to czego potrzebujesz! Pamiętaj żeby już podczas planowania wyjazdu do Kenii zapewnić sobie transport na miejscu – wypożyczalnia samochodów to po prostu najlepsze rozwiązanie jeśli liczy się dla Ciebie komfort i wygoda.

Kenia w pigułce

Oficjalna nazwa Republika Kenii
Ustrój republika
Stolica Nairobi
Używane języki suahili, angielski
Waluta szyling kenijski (KES), 1KES = 100 centymów
Ludność 37 953 840
Powierzchnia kraju 582 650 km²
Ważne telefony numer alarmowy - 999
Dokumenty paszport wazny co najmniej 6 miesięcy, wiza - do nabycia na lotnisku (około 50 USD)
Klimat od tropikalnego na wybrzeżu po suchy w głębi lądu
Kultura Kraj zamieszkują 42 plemiona należące do kilku grup etnicznych
Bezpieczeństwo Powszechne są kradzieże i oszustwa, należy unikać demonstracji ulicznych i wieców politycznych, podróżowania w strefie granicy z Sudanem i Somalią

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin