Wypożyczalnia samochodów Maroko

Tania wypożyczalnia w Maroko pozwoli Ci skorzystać podczas podroży z najbardziej wygodnego środka komunikacji – samochodu – nawet jeśli Twój wóz musiał zostać pod domem z jakiegoś powodu.

Maroko oferuje wiele możliwości wynajmu samochodów – możesz więc dobrać parametry samochodu do swoich potrzeb bez względu na to czy podróżujesz z rodziną i potrzebujesz większej ilości miejsc w aucie, czy liczy się dla ciebie przede wszystkim cena i zależy Ci na niskich kosztach, czy w końcu oczekujesz luksusu i najlepszych osiągów, bo Twoja natura nie znosi przeciętności. Wszystkie te potrzeby spełnisz wybierając auta z oferty wypożyczalni samochodów w Maroko.

Wystarczy, że z menu wybierzesz miasto, które Cię interesuje lub skorzystasz z najlepszych naszym zdaniem ofert wyróżnionych na stronie.

Maroko w pigułce

Oficjalna nazwa Królestwo Maroka
Ustrój Monarchia konstytucyjna
Stolica Rabat
Używane języki arabski, francuski
Waluta dirham (MAD), 1 MAD = 100 franków marokańskich
Ludność 34 859 364
Powierzchnia kraju 446 550 km²
Ważne telefony Ambasada RP (0-0212 37) 771-173
Dokumenty paszport ważny co najmniej 6 miesięcy (czasem trzeba pokazać środki pieniężne na czas pobytu)
Klimat śródziemnomorski, w głębi lądu surowszy
Kultura kultura islamska, ale marokańskie władze tolerancyjnie traktują inne religie, ale alkohol nie jest mile widziany, pijane osoby są aresztowane
Bezpieczeństwo kraj przyjazny turystom, ale poziom przestępczości pospolitej w dużych miastach jest dość wysoki

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin