Wypożyczalnia samochodów Portugalia

Wieża BelemFot. SXC

Portugalia to świetne miejsce na spędzenie urlopu – niezwykła kultura, ciekawe tradycje i smaczna kuchnia, a na dodatek liczne zabytki i atrakcje powodują, że nie można się tu nudzić. Obecnie też współpraca międzynarodowa na linii Polska – Portugalia rozwija się coraz lepiej, zatem kraj ten jest także coraz częstszym kierunkiem podróży biznesowych.

Portugalia oferuje tanie wypożyczalnie samochodów i wiele różnorodnych opcji, które pozwolą korzystać z samochodu podczas pobytu i zwiedzania okolicy. Bez względu na to czy wyjazd do Portugalii interesuje Cię ze względów turystycznych, biznesowych czy rodzinnych wypożyczenie samochodu okaże się pomocne.

Nasza wyszukiwarka wypożyczalni aut pozwoli znaleźć oferty w najlepszych cenach w okolicy, która Cię interesuje. Wypożyczalnia samochodów w Portugalii to właśnie to czego potrzebujesz! Pamiętaj żeby już podczas planowania wyjazdu do Portugalii zapewnić sobie transport na miejscu – wypożyczalnia samochodów to po prostu najlepsze rozwiązanie jeśli liczy się dla Ciebie komfort i wygoda.

Portugalia w pigułce

Oficjalna nazwa Republika Portugalska
Ustrój republika parlamentarna
Stolica Lizbona
Używane języki portugalski
Waluta euro (EUR)
Ludność 10 677 000
Powierzchnia kraju 92 391 km²
Ważne telefony numer alarmowy 112, Ambasada RP (0-035 21) 3012-350
Dokumenty paszport i dowód osobisty
Klimat morski umiarkowany
Kultura Portugalczycy są bardzo gościnni i wylewni (zwyczaj całowania na powitanie), kultywuje się ludowe tradycje
Bezpieczeństwo w miarę bezpiecznie, zdarzają się kradzieże, włamania do samochodów

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin