Wypożyczalnia samochodów Singapur

Tania wypożyczalnia w Singapurze pozwoli Ci skorzystać podczas podroży z najbardziej wygodnego środka komunikacji – samochodu – nawet jeśli Twój wóz musiał zostać pod domem z jakiegoś powodu.

Singapur oferuje wiele możliwości wynajmu samochodów – możesz więc dobrać parametry samochodu do swoich potrzeb bez względu na to czy podróżujesz z rodziną i potrzebujesz większej ilości miejsc w aucie, czy liczy się dla ciebie przede wszystkim cena i zależy Ci na niskich kosztach, czy w końcu oczekujesz luksusu i najlepszych osiągów, bo Twoja natura nie znosi przeciętności. Wszystkie te potrzeby spełnisz wybierając auta z oferty wypożyczalni samochodów w Singapurze.

Wystarczy, że z menu wybierzesz miasto, które Cię interesuje lub skorzystasz z najlepszych naszym zdaniem ofert wyróżnionych na stronie.

Singapur w pigułce

Oficjalna nazwa Republika Singapuru
Ustrój republika
Stolica Singapur
Używane języki angielski, chiński, malajski, tamilski
Waluta dolar singapurski (SGD), 1 SGD = 100 centów
Ludność 4 608 000
Powierzchnia kraju 692,7 km²
Ważne telefony Ambasada RP (65) 6235 9478
Dokumenty paszport ważny co najmniej 6 miesięcy, bilet powrotny
Klimat tropikalny; gorący, wilgotny, deszczowy
Kultura Kraj słynie z niesłychanie wysokich i ostrych kar, zabronione jest żucie gumy, powszechna cenzura
Bezpieczeństwo Zagrożenie przestępczością jest bardzo małe, prawo jest skrupulatnie przestrzegane, za drobne wykroczenia stosowana jest kara chłosty

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin