Wypożyczalnia samochodów Szwecja

Korona - jeden z symboli SzwecjiFot. SXC

Planując podróż do Szwecji warto rozważyć wypożyczenie samochodu na miejscu. Spowoduje to być może pewne oszczędności, a z pewnością będziemy mogli cieszyć się komfortem podczas pobytu w Szwecji.

Szwecja w kwestii wypożyczania aut oferuje bogaty wybór zarówno w kwestii lokalizacji wypożyczalni, jak i klasy samochodu oraz oczywiście ceny wynajmu. Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Jeśli wybierasz się do Szwecji na wakacje lub w sprawach służbowych samochód z wypożyczalni w Szwecji pomoże ci w komunikacji, zwiedzaniu i pozwoli dotrzeć na czas wszędzie, gdzie zechcesz.

Zarezerwuj samochód już dziś, by oszczędzić czas i pieniądze podczas wyjazdu do Szwecji

Szwecja w pigułce

Oficjalna nazwa Królestwo Szwecji (Konungariket Sverige)
Ustrój Monarchia konstytucyjna
Stolica Sztokholm
Używane języki szwedzki
Waluta korona szwedzka (SEK)
Ludność 9 196 227
Powierzchnia kraju 449 964 km²
Ważne telefony Ambasada RP: (0-046 8) 50 57 50 00, telefon alarmowy: 112
Dokumenty Od czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej zniesiono konieczność spełnienia dodatkowych wymogów przy podróży do Holandii. Aktualnie wystarczy wylegitymować się paszportem lub dowodem osobistym.
Klimat Szwecja jest położona w strefie klimatycznej umiarkowanej. Na północy kraju temperatury w zimie mogą być bardzo niskie.
Kultura Szwedzi są narodem pracowitym. Ceni się tu punktualność i solidność. Obyczaje w Szwecji nie są mimo to takie surowe. Szwecja uchodzi za ojczyznę naturyzmu: niedawno otwarto tu nawet specjalny hotel dla jego miłośników. Szwedzi podchodzą bardzo swobodnie do spraw intymnych. Wielu z nich deklaruje także ateizm.
Bezpieczeństwo Szwecja jest bezpiecznym krajem. Najczęściej popełniane przestępstwa to kradzież kieszonkowa. Będąc w Szwecji, nie trzeba się obawiać ataków terrorystycznych.

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin