Wypożyczalnia samochodów Turcja

Turcja to unikatowe zabytki islamuFot. Dreamstime

Turcja to świetne miejsce na wypoczynek. Jednak udany urlop to nie tylko dobrej jakości hotel czy moc atrakcji – o tym decyduje także komfort podróżowania i zwiedzania. I tu pojawia się opcja wypożyczalni samochodów w Turcji. Niskie koszty powodują, że takie rozwiązanie doskonale się sprawdzi nawet podczas dłuższych wyjazdów do Turcji zapewniając mobilność i uniezależniając od publicznej komunikacji.

Bez pośpiechu, samodzielnie decydując o trasie i co najważniejsze wygodnie można w ten sposób poznać wszystkie atrakcje w Turcji Wypożyczenia samochodu to świetna opcja na wakacyjny wyjazd, jeśli nie dysponuje się własnym autem, ale także w momencie, kiedy samochód musiał z jakichś powodów zostać pod domem.

Skorzystaj z taniej wypożyczalni samochodów w Turcji już dziś!

Turcja w pigułce

Oficjalna nazwa Republika Turcji (Türkiye Cumhuriyeti)
Ustrój Republika parlamentarna
Stolica Ankara
Używane języki turecki, kurdyjski
Waluta lira turecka (TRY)
Ludność 71 893 000
Powierzchnia kraju 780 580 km²
Ważne telefony Ambasada RP: (+90 312) 457 20 00, Policja: 155, Straż Pożarna: 110, Pogotowie Ratunkowe: 112
Dokumenty Konieczne jest uzyskanie wizy wjazdowej i pobytowej. Można to zrobić w konsulacie lub przy wjeździe do Turcji. Uprawnia ona do pobytu w kraju przez 30 dni, bez możliwości podjęcia pracy. Nie ma możliwości jej przedłużenia. Paszport musi być ważny jeszcze przez minimum 6 miesięcy od dnia wjazdu.
Klimat Na wybrzeżu występuje klimat śródziemnomorski; w głębi kraju - podzwrotnikowy suchy. Ostry klimat panuje w górach.
Kultura W Turcji bardzo ważna jest umiejętność targowania się. Nie ma zakupów bez dyskusji o cenie! Turcja to kraj muzułmański - kobiety wciąż mają tutaj mniejsze prawa niż mężczyźni.
Bezpieczeństwo W dużych miastach często zdarzają się przypadki rozboju czy kradzieży; działają też gangi narkotykowe.

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin