Wypożyczalnia samochodów Wielka Brytania

Big Ben w LondynieFot. Dreamstime

Wypożyczenie samochody na czas pobytu w Wielkiej Brytanii to już teraz nie tylko przywilej dla najbogatszych. Dzięki porównywarce cen i zróżnicowanej ofercie modeli w bardzo różnych cenach każdy może wybrać coś dla siebie.

Zamiast zatem narzekać na transport publiczny w Wielkiej Brytanii już dziś skorzystaj z wypożyczalni samochodów i zarezerwuj auto na czas swojego pobytu.

Skorzystaj z wyszukiwarki wypożyczalni samochodów, by wybrać najlepszą ofertę w najbardziej korzystnej cenie i spraw by Twój wyjazd do Wielkiej Brytanii był miłym wspomnieniem.

Wielka Brytania w pigułce

Oficjalna nazwa Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej
Ustrój Monarchia konstytucyjna
Stolica Londyn
Używane języki angielski, walijski, irlandzki, gaelicki szkocki
Waluta funt szterling (GBP)
Ludność 60 975 000
Powierzchnia kraju 244 820 km²
Ważne telefony Ambasada RP: 0 044 870 774 2700, Policja: 999/112, Straż Pożarna: 999/112, Pogotowie ratunkowe: 999/112
Dokumenty Odkąd Polska należy do Unii Europejskiej nie są wymagane wizy wjazdowe. Konieczne jest jedynie posiadanie dokumentu tożsamości, może to być paszport lub dowód osobisty.
Klimat W Wielkiej Brytanii często pada deszcz. Wyspy leżą w strefie klimatu umiarkowanego z wpływami morskimi.
Kultura Mieszkańcy Wielkiej Brytanii są postrzegani jako ludzie chłodni i pełni rezerwy. Niezwykle ważne jest dla nich również przywiązanie do tradycji. Obecnie Wielka Brytania jest mieszanką różnych kultur i narodowości, co pozwoliło jej mieszkańcom otowrzyc się na obcokrajowców i ich zwyczaje.
Bezpieczeństwo Poza największymi miastami Wielka Brytania jest stosunkowo spokojnym krajem. Środki bezpieczeństwa stosowane przez władze są zaawansowane i dość skuteczne, ale warto pamiętać o zagrożeniu ze strony kieszonkowców.

© Copyright Artweb-Media | Wszystkie ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego | Regulamin